Vyzvěte Evropský parlament, aby se postavil proti klecím.

Už 15. dubna budeme mít jedinečnou šanci na veřejném slyšení pořádaném Evropským parlamentem představit evropskou občanskou iniciativu Konec doby klecové. Vystoupíme zde se silnými argumenty proti používání klecí pro hospodářská zvířata. Vyzvěte s námi europoslance a europoslankyně, aby se k nám přidali a postavili se proti této krutosti!

Přejeme si jediný výsledek – NE všem klecím

Průmyslová agrární lobby tlačí na Evropský parlament a chce vzbudit obavy a pochybnosti o alternativách ke klecovým chovům, zatímco miliony slepic, prasnic, telat, kachen, hus, králíků a křepelek musí každý rok zbytečně trpět v těchto zastaralých systémech. Jen s Vaší pomocí se nám podaří přesvědčit europoslance a europoslankyně, že budoucnost Evropy, kterou všichni chceme, je bez klecí!

Plná podpora iniciativy Konec doby klecové

Budoucnost bez klecí je skutečně reálná! 1,4 milionu občanů EU požaduje zákaz klecových chovů. Více než 140 uznávaných vědců a vědkyň včetně Dr. Jane Goodall vyzvalo EU k úplnému zákazu klecí. Přední potravinářské společnosti potvrdily, že systémy bez klecí už fungují. Tentokrát europoslanci a europoslankyně nemohou odvrátit zrak. Požádáte je spolu s námi o podporu iniciativy Konec doby klecové?

PŘIPOJTE SE K AKCI

Vyplněním formuláře zašlete e-mail přímo těmto klíčovým poslancům a poslankyním Evropského parlamentu a požádáte je, aby podpořili požadavek iniciativy Konec doby klecové na vůbec největší systémové změny pro hospodářská zvířata: Martin Hlaváček, Ivan David, Norbert Lins, Dolors Montserrat, Herbert Dorfmann, Paolo De Castro, Ulrike Müller, Peter Jahr, Alex Agius Saliba.

Předmět e-mailu (překlad):

Text e-mailu: (překlad):

Evropská občanská iniciativa Konec doby klecové potřebuje Váš hlas